Serwis i naprawa endoskopów

mod

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla działów endoskopii w służbie zdrowia : naprawy, konserwacja, doradztwo i szkolenia. Naszym atutem są wykwalifikowani pracownicy nieustannie pogłębiający swoją wiedzę dzięki czemu zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług. Naprawy realizowane przez naszą firmę są zgodne z prawem o produkcie medycznym i z prawem o użytkowanie produktu medycznego.

Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich

PLUS Sp. z o.o. SONOLOGISTIC Sp. komandytowa
ul. Kresowa 7A, 22-400 Zamość
NIP 922-285-64-33
REGON 060161469
KRS 0000261647
tel : 84 307 22 28
fax: 84 307 22 27
tel : 84 638 58 04

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Stent segmentowy

Nowa definicja elastyczności

Stent przełykowy o konstrukcji segmentowej zapewnia maksymalną elastyczność i zdolność do adaptacji  podczas procedury stentowania zwężeń. W przeciwieństwie do konwencjonalnych stentów jednoczęściowych, stent segmentowy składa się z kilku modułów, które są niezależnie ruchome. Umożliwia to doskonale dostosowanie stentu zarówno do anatomii i perystaltyki i zapewnia maksymalną stabilność w danej pozycji.
Wszystkie segmentowe stenty są w pełni pokryte i wyposażone w dwie nici ekstrakcyjne dla łatwego repozycjonowania i usuwania stentów.

 

Stent segmentowy

Stent segmentowy

Stent segmentowy