Serwis i naprawa endoskopów

mod

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla działów endoskopii w służbie zdrowia : naprawy, konserwacja, doradztwo i szkolenia. Naszym atutem są wykwalifikowani pracownicy nieustannie pogłębiający swoją wiedzę dzięki czemu zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług. Naprawy realizowane przez naszą firmę są zgodne z prawem o produkcie medycznym i z prawem o użytkowanie produktu medycznego.

Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich

PLUS Sp. z o.o. SONOLOGISTIC Sp. komandytowa
ul. Kresowa 7A, 22-400 Zamość
NIP 922-285-64-33
REGON 060161469
KRS 0000261647
tel : 84 307 22 28
fax: 84 307 22 27
tel : 84 638 58 04

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Stent do pseudocysty

Pewne połączenie, dokładny i bezpieczny drenaż

Stent do pseudocysty trzustki jest stosowany do niezawodnego drenażu zawartości ty z pseudocysty do żołądka. Konstrukcja stentu i jego duża siła rozprężania zapobiegają przemieszczeniu się stentu do żołądka lub pseudocysty. Zastosowanie tego typu stentu dzieki jego dużej średnicy  w środkowej części stentu (16mm) umożliwia użycie endoskopu i zabiegi wewnątrz pseudocysty.

System wprowadzania 10 French TTS pozwala doprowadzić stent do pozycji poprzez kanał roboczy endoskopu przy użyciu prowadnika. Po uwolnieniu stentu cztery markery rtg na każdym jego końcu zapewniają dobrą identyfikacje stentu na zdjęciach RTG.

 

Stent do pseudocysty

Stent do pseudocysty

Stent do pseudocysty