Serwis i naprawa endoskopów

mod

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla działów endoskopii w służbie zdrowia : naprawy, konserwacja, doradztwo i szkolenia. Naszym atutem są wykwalifikowani pracownicy nieustannie pogłębiający swoją wiedzę dzięki czemu zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług. Naprawy realizowane przez naszą firmę są zgodne z prawem o produkcie medycznym i z prawem o użytkowanie produktu medycznego.

Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich

PLUS Sp. z o.o. SONOLOGISTIC Sp. komandytowa
ul. Kresowa 7A, 22-400 Zamość
NIP 922-285-64-33
REGON 060161469
KRS 0000261647
tel : 84 307 22 28
fax: 84 307 22 27
tel : 84 638 58 04

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Stenty nitinolowe - ogólnie - Sonologistic ZamośćStenty nitinolowe

Zapewnienie skutecznego i niezawodnego rozszerzania zwężeń w okolicach dróg oddechowych i w przewodzie pokarmowym stawia przed stentami wysokie wymagania. Jako jeden z wiodących międzynarodowych producentów firma MICRO-TECH spełnia te wymagania dzięki swoim nowatorskim rozwiązaniom, zapewniając najwyższą jakość i optymalną stabilność pozycyjną.

Samorozprężalne stenty

Każdy stent z naszej oferty jest wytwarzany z wykorzystaniem wysokiej jakości nitinolowej siatki. „Efekt pamięci termicznej” nitinolu sprawia, że uwolniony stent rozpręża się do określonych wcześniej rozmiarów w temperaturze ciała. Dlatego stent dostosowuje się do budowy anatomicznej i osiąga pożądane rozszerzenie zwężeń w optymalny sposób.

Stenty nitinolowe - ogólnie - Sonologistic ZamośćŁatwe uwalnianie

W celu ułatwienia uwalniania stentów, są one dostarczane łącznie ze specjalnym systemem aplikacji. System jest przyjazny w obsłudze i daje możliwość repozycjonowania stentu w czasie jego uwalniania, jeśli został umieszczony nieprawidłowo.

Dokładnie umiejscowienie poprzez znaczniki rentgenowskie

W celu zapewnienia dokładnego umiejscowienia stentu, system aplikacji i stent zaopatrzono w dodatkowe znaczniki rentgenowskie, które można łatwo dostrzec za pomocą fluoroskopii rentgenowskiej. Efekt ten potęguje wysoka widoczność stentów dla promieni rentgenowskich.

Najwyższa jakość dla każdego zastosowania klinicznego

Przedstawiamy szeroką ofertę samorozprężalnych stentów przeznaczonych do rozszerzania i udrożniania zwężeń według potrzeb klinicznych.
Stenty charakteryzują się bardzo wysoką elastycznością i są dostępne w wersji bez pokrycia, z częściowym lub całkowitym pokryciem. Średnica robocza stentu uzależniona jest od modelu stentu i jego zastosowania - jeśli chodzi o długość, dostępne są modele o długości między 20 a 140 mm. Dostępne są także stenty na specjalne zamówienie. Tak więc optymalne rozwiązanie dla każdego wskazania medycznego jest zawsze pod ręką.

Grupy naszych stentów :Stenty nitinolowe - ogólnie - Sonologistic Zamość

- przełykowe

- do dwunastnicy

- do dróg żółciowych

- jelitowe i odbytnicze

- oskrzelowe i tchawiczne

- prowadniki do precyzyjnej aplikacji stentów