Serwis i naprawa endoskopów

mod

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla działów endoskopii w służbie zdrowia : naprawy, konserwacja, doradztwo i szkolenia. Naszym atutem są wykwalifikowani pracownicy nieustannie pogłębiający swoją wiedzę dzięki czemu zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług. Naprawy realizowane przez naszą firmę są zgodne z prawem o produkcie medycznym i z prawem o użytkowanie produktu medycznego.

Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich

PLUS Sp. z o.o. SONOLOGISTIC Sp. komandytowa
ul. Kresowa 7A, 22-400 Zamość
NIP 922-285-64-33
REGON 060161469
KRS 0000261647
tel : 84 307 22 28
fax: 84 307 22 27
tel : 84 638 58 04

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Sonologistic Plus - sprzedaż i serwis endoskopów, myjni, akcesoriów endoskopowych i stentów

Kresowa 7A
22-400 Zamość

Dobry specjalista potrzebuje odpowiedniego sprzętu medycznego, aby mógł pełnić swoje zadania z należytym skutkiem. Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom klientów, opracowaliśmy niezawodny proces obsługi placówek służby zdrowia.
Doświadczona kadra naszych specjalistów i realizacja napraw wyłącznie przy użyciu części najwyższej jakości gwarantują wysoki poziom świadczonych przez nas usług.
Jako nieliczni na rynku Polskim jak i Europejskim posiadamy certyfikaty ISO 13485 uprawniające nas do serwisowania, napraw endoskopów giętkich oraz głowic USG.  Wszystkie podzespoły używane w trakcie prac serwisowych oraz naprawczych spełniają wymagania dyrektywy dotyczącej wyrobów medycznych. Dzięki tym certyfikatom jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo napraw, zarówno dla placówki jaki i dla pacjenta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również :

- Naprawę i konserwację endoskopów endosonograficznych
- Naprawę i konserwację głowic USG
- Naprawę i konserwację głowic przezprzełykowych
- Naprawę i konserwację endoskopów sztywnych wszystkich producentów
- Sprzedaż myjni endoskopowej MERIT 9000
- Sprzedaż urządzeń używanych
- Sprzedaż samorozprężalnych stentów nitinolowych
- Sprzedaż akcesoriów endoskowych

Naszym głównym celem jest wspieranie działalności placówek medycznych, oraz otwieranie horyzontów na nowe możliwości, odpowiadające zmieniającym się wymaganiom rynku. Dostarczamy najlepszy i sprawdzony sprzęt do wielu Szpitali i placówek medycznych w całej Polsce.

Zapraszamy do współpracy wszystkie placówki medyczne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oferując korzystny system rabatowania przy ciągłości współpracy.

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami już dziś –
 

DOŚWIADCZENIE I JAKOŚĆ –
to co nas wyróżnia.