Serwis i naprawa endoskopów

mod

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla działów endoskopii w służbie zdrowia : naprawy, konserwacja, doradztwo i szkolenia. Naszym atutem są wykwalifikowani pracownicy nieustannie pogłębiający swoją wiedzę dzięki czemu zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług. Naprawy realizowane przez naszą firmę są zgodne z prawem o produkcie medycznym i z prawem o użytkowanie produktu medycznego.

Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich

PLUS Sp. z o.o. SONOLOGISTIC Sp. komandytowa
ul. Kresowa 7A, 22-400 Zamość
NIP 922-285-64-33
REGON 060161469
KRS 0000261647
tel : 84 307 22 28
fax: 84 307 22 27
tel : 84 638 58 04

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Prowadniki

Niezawodny wybór przy stentowaniu i ERCP

Firma MICRO-TECH prezentuje nową generację prowadników. Wysoka jakość w niskiej cenie, zapewniająca pewność i bezpieczeństwo w trakcie procedury stentowania i ERCP.

Prowadniki te wykonane są z nieplączącego się, odpornego na skręcanie nitinolu i wyposażone w hydrofilową końcówkę. Ułatwia to precyzyjne  wprowadzanie przy niewielkim wysiłku nawet w trudno dostępnych miejscach i złożonych zwężeniach.

Wysoki poziom widzialności RTG hydrofilowej końcówki czyni te prowadniki łatwo widzialnymi we wszystkich metodach obrazowania RTG.

 

Prowadniki MT

Prowadniki MT

Prowadniki MT