Serwis i naprawa endoskopów

mod

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla działów endoskopii w służbie zdrowia : naprawy, konserwacja, doradztwo i szkolenia. Naszym atutem są wykwalifikowani pracownicy nieustannie pogłębiający swoją wiedzę dzięki czemu zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług. Naprawy realizowane przez naszą firmę są zgodne z prawem o produkcie medycznym i z prawem o użytkowanie produktu medycznego.

Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich

PLUS Sp. z o.o. SONOLOGISTIC Sp. komandytowa
ul. Kresowa 7A, 22-400 Zamość
NIP 922-285-64-33
REGON 060161469
KRS 0000261647
tel : 84 307 22 28
fax: 84 307 22 27
tel : 84 638 58 04

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Sonologistic Plus - sprzedaż i serwis endoskopów, myjni, akcesoriów endoskopowych i stentów

Kresowa 7A
22-400 Zamość

Padlock-Clip

360o stopniowe rozwiązanie dla hemostazy i kompresii tkanek

„Padlock – Clip” oferowany przez firmę MICRO-TECH to wyjątkowo skuteczne rozwiązanie do hemostazy oraz kompresji tkanek w przewodzie pokarmowym.

Klips wykonany z elastycznego, biokompatybilnego Nitinolu rozwija się błyskawicznie do pierwotnego kształtu po uwolnieniu w miejscu urazu i zamyka uszkodzoną tkankę na dużej powierzchni 360o. Uwolniony klips przylega płasko do tkanki co dodatkowo wspomaga i ułatwia proces gojenia.

System jest gotowy do użycia w ciągu jednej minuty. Klips w aplikatorze umieszczonym na końcu dystalnym endoskopu jest kontrolowany przy pomocy aparatu i uwalniany za pomocą specjalnego cięgna biegnącego na zewnątrz endoskopu. Kanał roboczy  pozostaje zatem wolny dla innych instrumentów endoskopowych.

 

Klipsownica padlock

 

Klipsownica padlock