Serwis i naprawa endoskopów

mod

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla działów endoskopii w służbie zdrowia : naprawy, konserwacja, doradztwo i szkolenia. Naszym atutem są wykwalifikowani pracownicy nieustannie pogłębiający swoją wiedzę dzięki czemu zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług. Naprawy realizowane przez naszą firmę są zgodne z prawem o produkcie medycznym i z prawem o użytkowanie produktu medycznego.

Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich

PLUS Sp. z o.o. SONOLOGISTIC Sp. komandytowa
ul. Kresowa 7A, 22-400 Zamość
NIP 922-285-64-33
REGON 060161469
KRS 0000261647
tel : 84 307 22 28
fax: 84 307 22 27
tel : 84 638 58 04

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Sonologistic Plus - sprzedaż i serwis endoskopów, myjni, akcesoriów endoskopowych i stentów

Kresowa 7A
22-400 Zamość

Bezpieczna Igła SN

Precyzja i unikalna koncepcja bezpieczeństwa.

Z użyciem igły firmy Bauer Medical ostrzykiwanie staje się bezpieczne i precyzyjne jak nigdy wcześniej. Jedną z odpowiedzialnych za to właściwości jest nowo opracowany specjalny uchwyt. Charakteryzuje się on szczególnie ergonomicznym kształtem , wyraźnie odczuwalnymi w dotyku wypustkami oraz wyraźnym „kliknięciu” towarzyszącym otwieraniu i zamykaniu igły.

Drugą odpowiedzialną za wysoką precyzję właściwością jest specjalnie fasetowana skośna krawędź igły, która zapewnia dużą precyzje nakłucia nawet w utrudnionych warunkach. Spełniając wymogi UVV odnośnie zwiększonego bezpieczeństwa igła ta zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo : Po zakończonej aplikacji proksymalna część rękojeści może zostać skręcona w ustalonym punkcie. Wymuszone zatrzymanie igły we wnętrzu końcówki zabezpieczającej dodatkowo zapobiega urazom.

Bezpieczna igła

Bezpieczna igła

Bezpieczna igła