Serwis i naprawa endoskopów

mod

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla działów endoskopii w służbie zdrowia : naprawy, konserwacja, doradztwo i szkolenia. Naszym atutem są wykwalifikowani pracownicy nieustannie pogłębiający swoją wiedzę dzięki czemu zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług. Naprawy realizowane przez naszą firmę są zgodne z prawem o produkcie medycznym i z prawem o użytkowanie produktu medycznego.

Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich Sonologistic - serwis i naprawa endoskopów giętkich

PLUS Sp. z o.o. SONOLOGISTIC Sp. komandytowa
ul. Kresowa 7A, 22-400 Zamość
NIP 922-285-64-33
REGON 060161469
KRS 0000261647
tel : 84 307 22 28
fax: 84 307 22 27
tel : 84 638 58 04

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Sonologistic Plus - sprzedaż i serwis endoskopów, myjni, akcesoriów endoskopowych i stentów

Kresowa 7A
22-400 Zamość

Wielostopniowe balony rozszerzające

Jeden baloon, trzy średnice

Wielostopniowe balony rozszerzające firmy MICRO-TECH to łatwe i niezawodne rozszerzanie zwężeń. Każdy balon może być rozszerzony do trzech, różnych,  ustalonych średnic dla stopniowego rozszerzenia zwężenia w trzech zdefiniowanych krokach.

Ciśnienie rozkłada się równomiernie na całej długości powierzchni roboczej balonu przy każdej średnicy.

Zaokrąglone końcówki umożliwiają dobrą widoczność endoskopową  zwężenia nawet podczas rozszerzania, zapewniając kontrolowaną, bezpieczną interwencję i bardzo dobre efekty terapeutyczne.

Dzięki pre-instalowanemu prowadnikowi z elastyczną, hydrofilową, dobrze widoczną w promieniach RTG końcówką, balony są łatwe do umiejscowienia i szybkiego opróżnienia celem usunięcia poprzez kanał roboczy endoskopu  po udanym rozszerzeniu zwężenia.

 

Wielostopniowe balony rozszerzające

Wielostopniowe balony rozszerzające

Wielostopniowe balony rozszerzające